BOOKS, Work in public space
About This Project:

Colorful Kyiv

Due to scandalous architectural discussions in Kyiv. In 2017 in each apartment should hang a calendar “Сorolful Kiev” (past and present). Each month in new year local citizens could look into the calendar and will have the opportunity to discuss the best examples of architectural masterpieces to raise the issue about their dismantling.

Special thanks Anatoly Belov and Dmytro Vortman to support.

Яскравий Київ” архітектурний календар на 2017рік. Кожний місяць розповідає історію минулого року з архітектурним паразитом у міському просторі та проектує бажанне сьогодення з очищеним cередовищем.

У кінці 2016 року київська спільнота зіштовхнулась з феноменом “архітектурного майдану”. Резонансна споруда театру на андріївському спуску підняла інтерес до новобудов Києва.
Враховуючи скандальний архітектурний вибух у м. Києві наступний рік в кожній оселі повинен висіти “Яскравий Київ” (минуле та сьогодення). Кожного місяця нового 2017р. містяни гортаючи сторінки календаря матимуть змогу обговорювати найкращі зразки архітектурних шедеврів та ставити питання про їх демонтаж.
Календар ілюструють 12 світлин “архітектурних паразитів” полівалентних за формою та масштабом . На противагу їм представлені візії з тих самих ракурсів без “нашарувань”, гігантоманії та комерційних інтересів сучасності. Таким чином протиставлення сьогодення та минулого піднімає проблематику мутації міського середовища, “випадковості” планувальних рішень та захаращеності візуального простору.

Дякую Анатолію Бєлову за художні консультації.Та Дмитру Вортману за створену мапу.